#

AKO TO U NÁS PREBIEHA


AKO TO U NÁS PREBIEHA

Našou snahou je spokojnosť a k tomu je potrebné byť maximálne ústretoví. Plynulosť a dĺžka kontroly je veľmi dôležitá pre zákazníka, preto je objednávací systém prioritou.

Pracovný deň vopred Vám telefonicky pripomenieme čas Vašej objednávky na kontrolu. Po pristavení Vášho vozidla na vopred dohodnutý termín, je potrebné nám v prijímacej kancelárii predložiť originál OEV (časť I. alebo časť II., v prípade, že Vám boli doklady odobrané políciou, treba nám priniesť doklad o zadržaní.) a kľúče od vozidla.

Dĺžka závisí od typu kontroly a kategórie vozidla. Bežné úžitkové vozidlo (N1,M1) zvyčajne trvá 1 hodinu, ktorú môžete stráviť napríklad aj u nás v príjemnom prostredí, pri popíjaní kvalitnej a kávy alebo čaju.
V prípade, že sa rozhodnete inak, po ukončení kontroly Vás telefonicky informujeme o ukončení kontroly na Vašom vozidle.
Zákazníkovi pri odovzdávaní vraciame OEV, protokol k vykonanej kontrole a osvedčenie. Kontrolná nálepka je nalepená na určenom mieste našim technikom. Vozidlo je vždy po kontrole zaparkované na vyhradenom parkovisku.

V prijímacej kancelárii sme zaviedli knihu do ktorej nám môžete napísať postrehy, pochvalu prípadne Vašu radu, v čom by sme sa mali zlepšiť.