JP control, s.r.o.

stanica technickej kontroly - STK
pracovisko emisnej kontroly - EK
kontrola originality - KO

STK - Pezinok EK - Pezinok KO - Pezinok

STK NONSTOP PRE NÁKLADNÉ VOZIDLÁ po telefonickej objednávke
0949 330 376 - 0948 888 088


MILÍ ZÁKAZNÍCI, PRIPRAVILI SME PRE VÁS UPRAVENÉ OTVÁRACIE HODINY V TERMÍNOCH
PONDELOK, OD 06:00 DO 19:00
UTOROK – PIATOK, OD 06:00 DO 16:00
(MOŽNOSŤ OBJEDNANIA SA AJ MIMO PRACOVNÝCH HODÍN 0948 888 088)

Recenzie

Milena Balcová
Vsetko bezi ako po masle, rychlo, slusne, na urovni. Starostlivost o klientov na jednotku 👌

Boris Jovicic
Velmi príjemné prostredie, tak tiež aj personál. Všetko na úrovni ako sa patrí + velmi milá teta čo vás s radosťou obslúži.
p.s. takýto tip obsluhy nedostanete ani v luxusnom bare či v hotely.

Miroslav Oravec
Profesionálny prístup,milý personál, STK vykonané presne v stanovenom čase,príjemné a čisté prostredie, káva alebo čaj grátis a to nie z automatu. ozbrojené zložky majú dokonca zľavu. Fakt dole klobúk,na Slovenské pomery až nezvyk! veľká pochvala!

Peter VRANSKÝ
Super prístup, príjemný personál, kávička alebo čaj zadarmo kým čakáte 😀

Peter Granec
Výborný personál a služby ani netreba spomínať... Jednoducho super

PAVOL RÁČEK
Max milí a profesionálni.

Ivan Vavro
Ochotny zamestnanci prijemne prostredie

František Pažitný
Príjemný ľudia.

Emil Seliga
Prístup, prostredie, auto vybavené pomerne rýchlo (cca 40 minút) 👍

Silvia Dedinska

(Preložené Googlom) Bol som požiadaný 5 krát, či si chcem dať kávu, sú na svoju kávu naozaj hrdí :) každopádne, personál je profesionálny, pracuje rýchlo a je otvorený v otázkach, ktoré by ste mohli mať s vašim vozidlom.
I was asked 5 times if I want to have a coffee, they are really proud about their coffee :) anyway, staff is professional, they work fast and they are open about issues you might have with your vehicle.

Marek Cukas
Super, rychlo vybavený, veľmi prijemný personál. Príjemne prostriedie. Vysoký štandard.

Daniela Benčuriková
Sem na STK chodim rada. Super personal👍

Erik Hamar
Som stálim zákazníkom a som veľmi spokojný. Príjemné prostredie a kávička ako pozornosť podniku vždy poteší 👍

Spokojnosť nad mieru príjemný personál.

Najlepšia STK,EK

Bol som objednaný, prišiel som neskoro, žiaden stres, panika, všetci v pohode. Aj kávičku a prijemné prostredie ponúkli.

Online objednanie na EK + STK, den pred kontrolou telefonické potvrdenie termínu, milá a ochotná slečna za okienkom. Kava resp. čaj na spríjemnenie čakania. Hodnotím veľmi kladne, jednoducho super.

Veľmi príjemné prostredie a vysoko profesionálny prístup k Vám aVášmu vozidlu počas realizácie STK a EK.... Odporúčam....
Kto sa raz objedná myslím, že moje skúsenosti len potvrdí....

Super prístup personálu. A výborný info systém.

Všetko bez problémov, veľmi milý personál a príjemné prostredie. Ponúknu Vám kávičku (veľmi dobrá), čaj či minerálku kým čakáte na svoje auto.

Pred pár dňami mi robili STK a emisnú kontrolu. Príjemný prístup, prostredie, rýchlosť a maximálna spokojnosť. Bez nadsázky, najlepšia stk, akú som doposiaľ absovolval. Môžem len odporučiť. :)

Spokojnosť. Krátky termín objednania, pripomienka termínu, milý personál a prístup, pekné prostredie, občerstvenie...

Skvelé služby. Výborný čaj a milá obsluha. Auto odovzdajte urobíte si pohodlie a čakáte kým si spravia svoju prácu. Proste jednotky.

Šikovný a ústretový personál

Tak tomu hovorím prístup všetko majú tip top ostatné STK sa majú čo učiť nech sa dôjdu pozrieť ako to má vyzerať odporúčam 👍

Milá a profesionálna obsluha (chodim sem uz vyše 4 roky). Za 30 minút som bola vybavená a majú nádherne priestory. Môzete si dať u nich čaj, kávičku, malé občerstvenie. Pocitovo, ako keby ste boli v boutique hoteli a nie v servise pre auta. Ďakujem!

Hodnota, Kvalita, Presnosť, Profesionalita. Začal by som veľmi dobre spracovanym systémom objednávania termínu. Majú kvalitnú stránku a dobre vedenú administratívu. Po príchode na adresu Vás privíta veľmi pekné prostredie plné dekorácií presne podľa môjho vkusu. V kancelárii bez meškania vybavia papiere a spravia vám kavičku lepšiu ako v hoteli. Prístup personálu je priatelský a profesionálny. Vrele firmu odporúčam.

Preložené Googlom: Perfektné služby, anglicky hovoriaci zamestnanci, dobré a rýchle služby.
Pôvodné: Perfect service, english speaking stuff, good and fast service.

Takto pohodlne a ako vážený zákaznik by som sa chcel cítiť v každej firme, baby sú ultra milé a vôbec nie nasilu, dokonca aj chlapi, ktorí robia kontrolu sa usmievajú (aspoň ten moj dnes), čo teda u chlapov nebýva vždy zvykom.. ideal by bol, keby všetky služby fungovali ako v JP a potom by toto bol štandard ale to si asi este počkáme, takže ja hodnotím ako vysoký nadštandard! Zabudol som spomenúť, že služby fungujú načas ako bolo dohodnuté a myslím, že aj kvalitne ale mne nič nenašli, takže hodnotenie nechám iným. Andrej

Pristup na jednotku, či na recepcii alebo v dielni od technikov a techniciek, príjemné posedenie pri čakáni, čaj, káva, drobné maškrtky sprijemňujú čas čakania. Paráda 👍

Uz nepojdem inam, absolutna spokojnost. Velmi prijemny personal a profesionalny pristup, kym sme cakali na vybavenie priniesli nam kavicku, kolacik..a sice to nesuvisi s TK, ale take WC nemaju ani v hoteloch :D

Velmi prijemna skusenost. Mily personal, rychle vybavenie, ponukane obcerstvenie a tlac na sprijemnenie cakania. Bol som milo prekvapeny. Dakujem

Pozitívne: Hodnota, Kvalita, Presnosť, Profesionalita
bola som velmi spokojna s pristupom. objednavala som sa cez telefon, den pred terminom mi volali, ze kvoli pripomenutiu a potvrdeniu. autom mi zobrali na cas, dokonca som par minut meskala a uz ma cakali. slecny na recepcii boli velmi mile, ponukli mi kavu s kolacikom a za hodinu som bola uspesne vybavena. mam nove servisovane auto - benzin a toto bola prva kontrola po 4r.

Veľmi pekne miesto, veľmi dobre služby a príjemná atmosféra. Tak tomuto sa hovoria služby zákazníkom.


Veľmi milý personál, všetko prebehlo rýchlo, do pol hodinky bolo auto hotové, určite už len sem budem chodiť 😉 ako bonus kávička s koláčikom 👍

Prehľadná web stránka s možnosťou online rezervácie termínu STK a EK.

Výborná STK. Rýchla práca, rýchle objednanie

Veľmi príjemna stanica technickej a emisnej kontroly.
Ustretový, profesionálny a sympatický personál s prostredím až netradične zaujimavým.
Osobne odporúčam, keby k službám pristupovali všetci podobným štýlom. Krajšie by sa nám nažívalo v našom Slovensku.

Spokojný som. Bol som tam viackrát s viacerými autami a vždy ochota, možnosť sa objednať online, káva gratis, recepcia, priestor kde sa dá sadnúť a počkať, prípadne vonku si zapáliť. Mám dobre skúsenosti.

Niečo nezvyčajné! Som naozaj veľmi milo prekvapený!
Služby aké neponúkaju ani v Nemecku, Holandsku,alebo Rakúsku. Tu si svojich klientov veľmi vážia, v prípade nejakých nedostatkov snažia sa opraviť chybu sami,čo je uplne fantastické s pohľadu klienta!!
Všade inde vas odbiju že si to mate opraviť,tu to urobia za vás!
Naozaj veľmi prekvapený aj čo sa týka obsluhy a personálu. Veĺmi kvalitný čaj, alebo káva je tu samozrejmosťou, a MEGACHUTNÝ BROWNIE S PRAŽENÝMI MANDLAMI NA VRCHU JE TAKA TOP ČEREŠNIČKA NA TORTE!
Nikde inde nebudem chodiť na STK,a dúfam že vedúcemu sa bude dariť, lebo TAKA STK NA SLOVENSKU EŠTE NEBOLA!
ĎAKUJEM!!

Objednal som sa z motorkou na konkrétny termín a hodinu...mal som to bez čakania, hned ako som prišiel, hned som zaparkoval na kontrolu. Personál bol milý, profesionálny. Prostredie pekné, čisté, moderné. S občerstvením. (To som ešte nezažil). Môžem hodnotiť len na výbornú... Naozaj si svojho zákazníka vážia. Zvolil som si dobre, keď som sa rozhodol ísť práve sem. A to nie som miestny. A celá kontrola trvala asi 15 min....skoro som nestihol dopiť ani tú kavicku.

Presnosť, profesionalita, do JP Control s.r.o. chodíme pravidelne a nikdy sa nám nestalo, že by nás odmietli alebo niečo podobné. Dnes sme tam boli takisto a úplne bez problémov. Milí a ústretoví personál, občerstvenie skrátka super. Musím však tiež vytknúť trošku vyššie ceny oproti konkurencii, ale za služby sa platí. Odporúčam aj ostatným.

Vynikajúci prístup (kávička, kolacik, príjemný personál), rýchle vybavenie a dodržanie dohodnutého času. Odteraz budem už len k vám chodiť 👌

Dnes som bol prvý krát robiť KO +STK a EK... 100% spokojnosť 👌👍 Chválim dievčatá pri okienku a nie len tam, veľká vďaka ❤️

Moja prvá absolvovaná prehliadka STK/EK. Na prehľadnom webe si vyberiete termín, ktorý Vám vyhovuje, potom Vás budú kontaktovať, aby si termín potvrdili, a zároveň povedia čo si máte nachystať. Neskôr Vás budú kontaktovať znova, aby ste nezabudli prísť 😀 A keď prídete a budete meškať ako ja, neukrižujú Vás. Samozrejme treba sa ozvať dopredu a všetko s mierou! Tak odparkujete, zaplatíte v čakárni poplatok, usadíte sa do kresla a hodíte očkom po telke, po slečnách za okienkom, do novín, uskrnete z kávičky a za menej ako hodinu je všetko vybavené. Celé dobre! 😀

Je to úplne profesionálny tím s prístupom odborníka. Preto tam chodím

Dnes som bola na STK a môžem každému odporučiť najlepšiu spokojnosť s celým personálom čo to je :-) boli veľmi príjemný, šikovný auto som mala raz dva a k tomu mi aj kávu spravili :-) :-)

JP Control je moderná stanica, chodím sem opakovane na STK+EK. Príjemná čakáreň, ponúknu vám kávičku, či vodu. Oceňujem seriózne jednanie s klientom.

Perfektná organizácia, dohodnuté časy platia, kávičku ponúknu, následnú kontrolu pripomenú... Príjemné prostredie, žiadne zdržovanie, profíci s veľkým "P".

Chodím sem pravidelne na STK, milí a kvalifikovaný personál a výborná kávička...

Jedna z najlepších STK v Bratislavskom kraji. Príjemní personál, kávička pri čakaní, tv, niečo napitie. Super technici. Ďakujem

Skvelý personál ..... cítila som sa tam dobre a aj moje autičko.

Milo prekvapený sms a mailovou notifikáciou o blížiacom sa konci platnosti STK a EK, možnosťou objednania, prijatím auta načas a ponúknutim espresso kávy. Navyše tých 45 minút čakania som mohol produktívne využit.

Chcela by som vyzdvihnúť ochotných a milých zamestnancov. Slečny sú pri prijímani vozidla velmi mile, ustretove, ochotne a pomozu vam. Prisla som kvoli STK zo zahranicia. I ked som nebola objednana, dostala som sa na rad. Dakujem velmi pekne.

Vyborný pristup, veľmi dobrá komunikacia, skvelý a ochotný personál, príjemne prostredie, online objednávky.

Aj keď sa objednáte na presnú hodinu, nevyhnete sa čakaniu, avšak v príjemnom prostredí, TV, kávička, toaleta ...

Vyborna starostlivost a ochota, kava zdarma.

Všetko ok.mily personal,prijemne prostredie,kava gratis,super už iba do JP
Zobraziť a odpovedať

Rychlost, ochota, prijemna obsluha, kava zdarma... Vrelo odporucam!

Potrebovala som STK na poslednú chvíľku, personál bol ochotný, milý a bezproblémov mi pomohli a za výbornú sumu. Bola som tu uz na druhej STK a určite sem pojdem znova aj ked to mam ďalej od bývania ( Malacky) ale ponúkajúcim službám sa v okoli nevyrovná žiaden "servis". Nadpriemerne spokojná a určite odporúčam :).

100% spokojnost.:-)

100% spokojmost .... Zacali sme tam chodit s kazdym autom co mame doma ziadne cakanie ked sa objednam na 9:00 tak ma aj vezmu 9:00.

Nadmieru spokojný. .. Doporučujem každému. .. Prišiel som zo 6 ročným autom zaplatil som podľa cenníku, nič viac... a veľmi príjemná obsluha mi vrátila doklady a s úsmevom som odišiel domov...

Bola som tu prvýkrát a už inde ani nejdem. Odporúčam! Sú féroví, neberú žiadne úplatky ako to inde je zvykom za každú hlúposť. Zaplatíte podľa cenníku, nič viac. Fakt som milo prekvapená z toho prístupu :-) .

Veľká ochota... Ďakujem.

Veľká ochota, rýchlosť vybavenia a kávička na čakanie. Nemám čo by som vytkol. Super.

Maximálna spokojnosť!!!!Neskutočne milý,ochotný personál,skvelá cena ani nehovorím :) Super super, odteraz len k nim!!!!👍

Som už v seniorskom veku a absolvovala som už viac kontrol, ale dnes som bola milo prekvapená so službami, prístupom k zákazníkovi a aj cenou. Objednávací systém výborný, žiadne zbytočné čakanie a predbiehanie. Určite sa sem vrátim. Ďakujem.

STK na urovni, skvely managment a samozrejme aj kvalitny technici...

Využila som na sklonku minulého roka služby práve tejto firmy. Môžem všetkým len doporučiť. Slušnosť , ochota a úcta k zákazníkovi.....Odchádzala som veľmi spokojná......

Myslel som si že ste si tie pochvaľné recenzie písali sami.
Úroveň služieb je veľké pozitívne prekvapenie. Milý ústretový prístup, ochota pomôcť a vyriešiť problém, to je v JP Control štandard. Takisto kultúrne prostredie a kávička počas čakania. Veľká spokojnosť, prihlasoval som cez nich auto plus STK, EK, KO. Jednoznačne odporúčam.

No pre mňa veliké prekvapenie. Od prvej chvíle som mal pocit, že som v päť hviezdičkovom hoteli a to trvalo až po odchod z areálu. Naozaj nechápem prečo to takto nemôže fungovať všade. ODPORÚČAM na 100 PERCENT!!!!!

Dobrý deň. Bol som u Vás na STK po prvý krát.S prístupom s akým som sa u Vás stretol bol prekrásny sen z ktorého sa stále spamätávam.Doteraz som z toho rozčarovaný a teším sa na ďaľšiu STK u Vás.Ešte stále nechápem a som v šoku,že takýto profesionálny prístup k zákazníkovi existuje tu na Slovensku!!!Ďakujem,som na Vás hrdý!
V Pezinku vo firme JP control som objavil nový štát.Profesionalita,luxus,elegancia,ľudskosť-to sú veci ktoré ma šokovali!Mám 49 rokov a po prvý krát som sa stretol s takou ochotou a ľudskosťou.Len tak ďalej,nech Vám to vydržíEšte raz ďakujem a ostávam s pozdravom

Dobrý deň, chcem vyjadriť spokojnosť s vašimi službami. Bola som u Vás prvýkrát, ale už inde ani nejdem :-) Prvé plus je, že máte aj v sobotu na obed otvorené a máte dobre riešený objednávací systém. Čo ma ale najviac prekvapilo sú ceny a hlavne férovosť. Doteraz som bola zvyknutá na "povinný" úplatok. Vy fungujete čestne, čo mi potvrdili aj ďalší. Konečne zisťujem, že to ide aj bez uplácania (pri 13-ročnom aute). Odporúčam Vás každému. Aj nabudúce sa k Vám preveziem 40km, stojí to za to :-)
Ďakujem.

Ďakujem, za kvalitne, profesionálne služby a prajem Vám veľa pracovných úspechov,

Vážený pán majiteľ a mechanici.
Prajem Vám krásny deň z Košíc. Stále vo mne doznieva naša včerajšia návšteva u Vás za účelom urobenia STK na vozidle Ford Mondeo.Syn šťastne došiel do Nemecka za prácou a mne to nedalo,aby som vám napísal tieto riadky.Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za všetko čo ste pre nás urobili,ale hlavne pre ten profesionálny ľudský prístup človekea k človeku.Začalo to kávičkou,ktorá po ceste z Košíc padla veľmi dobre.Čo bol pre nás absolútny šok bolo to,že ste skutoční profíci,ktorí nepotrebujú žiadne všimné,žiadne úplatky na to,aby ste svoju prácu urobili rýchlo,kvalitne,spoľahlivo a to všetko za cenu,ktorú mate skutočne inzerovanú v ponuke.Dávam klobúk dole pred vami a vysoko si vás vážim.Lem aby bolo takýchto poctivákov na Slovensku viac a viac,ktorí by nepozerali na to ako ošklbať zákazníka,ale ako mu pomôcť.Všetko sú lem hlúpe reči o východe a západe.My sme prišli z východu,vy ste na západe a ja som mal od prvej chvíle pocit,že sme doma a že sa už dávno poznáme.Aj môj syn bol z toho celého milo šokovaný a povedal,že s takým sa ešte nestretol.Tu som sa zrazu zastavil a potešil s tým,že ste urobili aj veľký výchovný moment pre môjho syna,ktorí si túto udalosť bude pametať do konca života a čo je hlavné,že videl na vlastné oči,že nie všetci ľudia na Slovensku sú skorumpovaní,lakomí,nenažratí a sprostý.
Ešte raz obrovské ĎAKUJEME, a do budúcna budeme šíriť vaše dobré meno a dávať vás za príklad,ako by to ozaj malo vyzerať v slušnej a civilizovanej spoločnosti na Slovensku. S úctou a pozdravom z Košíc

Vaša recenzia:
ZÁSADY POUŽÍVANIA SÚBOROV COOKIE | BEZPEČNOSŤ A OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV